W naszym asortymencie znajdziesz między innymi koszulki, kubki, torby i bluzy, a także plecakoworki, poszewki na poduszki i inne. Całość przedmiotów jest wykonana z surowców najwyższej jakości. Poniżej znajdziesz opis dostępnych metod nadruku na konkretnych materiałach.
Termosublimacja na kubkach

Nadruk na kubkach, które tworzymy w dowolnej ilości. Do tej metody wykorzystujemy wysokiej jakości tusze sublimacyjne oraz prasę transferową. Pod wpływem ciepła atrament zamienia się w gaz i wnika w warstwę kubka. Oferujemy różne rozmiary, a także kolory środka i ucha produktu.

Nadruk DTG

Idealna metoda w przypadku niedużych zamówień (do 60 szt.) lub pojedynczych produktów wykonywanych na zamówienie. Nadruk DTG polega na naniesieniu projektu przez specjalną drukarkę bezpośrednio na materiał, a następnie utrwalenie go w prasie grzewczej. Dzięki oryginalnym, profesjonalnym sprzętom, możemy zagwarantować trwałość tuszu i idealne odwzorowanie kolorów.

Nadruk Folią Flex

Metoda przydatna szczególnie w przypadku prostych projektów o niskim nakładzie ilościowym, np. logo, tekst, grafiki z wyraźnym konturem, bez gradientów (projekt przyjmujemy w krzywych).

Nadruk powstaje z wyciętego w ploterze wzoru, który nałożony na produkt, utrwalamy prasą grzewczą. Folia gwarantuje wyraźny, jednolity kolor; nie odstaje (jest niemalże niewyczuwalna pod palcem) ani się nie odkleja.

Sitodruk

Doskonały w przypadku dużych zamówień z jednym projektem graficznym. Wynika to z potrzeby utworzenia indywidualnej matrycy (koszt zależny od ilości kolorów), przez którą nakłada się specjalną farbę. Końcowy nadruk przybiera postać bardzo cienkiej powłoki i jest niezwykle wytrzymały na czynniki zewnętrzne.

Nie jesteś pewny na co się zdecydować? Chętnie doradzimy!

Warning: Illegal string offset 'share_counts' in /home/users/h885981/public_html/koszulkiznadrukiem.eu/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 477